Dla kogo sprawdzą się garnitury na miarę?

0
Share

We współczesnym świecie, przy olbrzymim wyborze gotowych garniturów na wszystkie możliwe okazje, w wielu wzorach i kolorach, zwyczaj szycia garniturów na miarę zanika. Kojarzy się on z drogim luksusem i zbytkiem, którego można uniknąć. Garnitury na miarę mogą jednak w wielu przypadkach sprawdzić się znacznie lepiej niż gotowy model.

Garnitury na miarę – zalety

Zaletą garnituru szytego na miarę konkretnej osoby jest przede wszystkim indywidualnie dobrany krój oraz fason dopasowany do sylwetki. Taki strój może nie tylko lepiej leżeć na posiadaczu, ale też ukryć mankamenty jego urody. Jakość spersonalizowanego produktu również będzie wyższa – dobrej jakości materiały oraz nici z pewnością nie ulegną zniszczeniu tak szybko, jak te użyte w produkcji masowej.

Inną zaletą garnituru szytego na miarę jest możliwość wybrania dowolnego odcienia i dopasowania do niego wykończenia oraz materiału użytego w podszewce. W ten sposób zyskać można unikalny strój, jakiego nie posiada nikt inny.

Garnitur szyty na miarę może również być dopasowany do stylu życia osoby, która będzie go nosiła.

Garnitury na miarę – na jakie okazje?

Garnitur na miarę szyte są na wszystkie te okazje, podczas których mężczyzna przykuwa uwagę, a przez to chce wyglądać idealnie:

  • ślub;
  • studniówka;
  • komunia dziecka;
  • ślub córki;
  • przyjęcie zaręczynowe.

Garnitury na miarę jako strój do pracy

Coraz częściej garnitury szyte na miarę, jako o wiele wygodniejsza, bo bardziej dopasowana forma tego ubioru, noszone są przez mężczyzn na co dzień. Jest to często spotykane u prawników, dyrektorów ważnych firm oraz biznesmanów, którzy chcą w ten sposób podkreślić swoją klasę i statut.

Strój ten nie tylko ma podnieść pewność siebie osoby, która go nosi, ale też pokazać otoczeniu klasę oraz wzbudzić zaufanie i inne pozytywne uczucia względem posiadacza garnituru szytego na miarę.

Garnitur na miarę dla artysty

Garnitury szyte na miarę są też częstym wyborem wśród artystów. Muzycy, dyrygenci, śpiewacy, a także aktorzy chcą jak najlepiej prezentować się na scenie, a zarazem potrzebują takiego stroju, który nie będzie krępował ich ruchów.

Garnitury na miarę dla indywidualistów

Garnitury na miarę to wybór oczywisty dla indywidualistów, których nie zadowalają gotowe produkty dostępne w sklepach. Są to tacy mężczyźni, którzy lubią wyróżniać się z tłumu i mają bardzo sprecyzowany styl. Bardzo często podejmują oni stałe współprace z projektantami mody, którzy tworzą dla nich piękne, unikatowe modele. Takie ubrania nie tracą na wartości, ponieważ nie wychodzą z mody i mogą być wykorzystywane podczas sesji zdjęciowych bądź na scenie.

Related Posts